vsecotezajima.infoblog.cz

VADAK a VIDRAIL

Publikováno 30.08.2017 v 09:16 v kategorii Youtubeři cz/sk, přečteno: 117x

Takže.... po strašně dlouhé době to bude článek o Youtuberech. A dneska konkrétně o Vaďákovi a Vidrailovi.
VADAK
Pravým jménem se jmenuje Vadim Tkachenko a pochází z Kazachstánu. Narodil se 8.7.1998 v Kladně a společně se svou rodinu bydleli ve vesničce jménem Vinařice a po 3 letech se přestěhovali do Kladna kde bydlí do dnes. Na Youtube je již pět let a měl pouze jednu pauzu, která byla letos asi dva měsíce. 
Letos také nazpíval písničku Druhá Tvář na featu s T-Jayem. Jednou v nějakém Asku (na jeho kanále Zeptej se!), řekl že chce složit svůj vlastní rap song a do roka se mu jeho sen splnil.
Na Wattpadu složili jeho fanouškové a fanynky velmi perverzní fanfikce. Vaďák občas i nějakou fanfikci ve svém videu přečte.
V názvu svého kanálu má jen VADAK ale, spousta jeho fanoušků se ptala jestli je tedy VADAK nebo Vaďák. On všem odpověděl že v názvu svého kanálu nechce diakritiku.
VIDRAIL
Vidrail pravým jménem Adam Lysek. Na svůj kanál začal natáčet před čtyřmi lety a jeho první video bylo Let´s Play GTA San Andreas. Svojí tvorbou vyniká v tom že má na české YouTube scéně asi nejkvalitnější videa. Nemyslím úplně obsahem ale hlavně kvalitou obrazu.
Natočil i několik minifilmů. Jeho aktuální nejčastější série je vždy 10 typů lidí...... Tuto série zatím natáčel jen společně se svojí přítelkyní Míšou. Společně natočili tři Girlfriend tagy a who is most likely (v překladu kdo by spíš).
WHITE RAWEN 
Společně Vaďák i Vidrail mají projekt White Raven. Společně natočili pro spoustu Youtuberů videoklipy k písničkám. Například pro Pjaye natočili videoklip k písničce Učitel nebo Boss.
Takže tohle by bylo všechno pro dnešní článek a uvidíme se někdy příště zatím ahoj!

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?