vsecotezajima.infoblog.cz

Rychlé těstoviny

Publikováno 20.05.2017 v 17:46 v kategorii Jídlo, přečteno: 75x

Tohle platí pro kuchaře, kteří chtějí zaujmout svým kuchařským umem. Rychlé těstoviny uvaříte snadně a navíc všem budou chutnat.
Co budete potřebovat:
Tři velké papriky (žlutou, zelenou a červenou)
Pět  cibulí
1deci oleje
Kuřecí řízky
Penne těstoviny
Sůl, pepř a provensálské koření (postačí bazalka a tymián)
1,5 litrů mléka

Nejdřív si vše připravíme. Do jedné misky si najemno nakrájíme cibuli a do dalších tří misek nakrájíme papriky. Do skleničky si odlijeme olej. Nesmíme zapomenout připravit kuřecí maso které si nakrájíme na menší kostičky.
Rozehřejeme si pánvičku a nalijeme na ní všechen olej. Pořádně necháme rozehřát a na pánvičku hodíme maso. Maso smažíme cca deset minut a pak pět minut maso dusíme.
Poté maso odebereme do misky a do pánve vsypeme cibule kterou necháme zesklovatět. Když nám cibule zesklovatí přihodíme všechnu papriku a vaříme tak dlouho dokud nám vše tzv. neslehne. Poté přidáme maso hodně osolíme, opepříme a přidáme koření.
Nakonec zalijeme litrem mléka a přivedeme ho k varu. Když mléko přivedeme k varu nasypeme do směsi sáček těstovin. Musíme dávat pozor aby nám mléko ,,neuteklo". Hlídáme těstoviny aby byly ponořené v mléku. Samozřejmě můžeme mléko dolít. Necháme mléko vyvařit a podáváme.
         Tak co kdo se inspiroval??
 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?