vsecotezajima.infoblog.cz

Proč nebyly články?

Publikováno 05.01.2018 v 18:22 v kategorii Fakty, přečteno: 59x

Ahooj!
Předem bych Vám chtěla popřát všechno nejlepší do Nového roku 2018. Ještě před Vánocemi jsem Vám slibovala hodně článků.  Ale proč nevyšli? Nevyšli z toho důvodu, že expert Šlejtrová si rozbila počítač. No já za to nemůžu ona mi tam odešla baterie. No a nový jsem dostala až k Vánocům a mezi svátky jsme jezdili po příbuzných a tam bych nerada psala články na koleni. Ale jako předsevzetí jsem si pro blog dala, že v každou středu dám na blog jeden článek. Jsem zvědavá jak dlouho mi tohle předsevzetí vydrží :-)
No a ráda bych se s vámi podělila o moje dárky: Notebook, klávesy, CD Eda Sheerana, Queen of the game deodorant a parfemovaná voda Playboy, Bies For Woman sexy girl parfemovaná voda, šampon a kondicionér od Schaumy, deník Annie Frankové, Dědečkův velký útěk od Dawida Waliamse, věrný pes královny Alžběty II., lak na nehty, oční stíny, knížku, čepici, čokoládovou růži, svíčku, antistresové omalovánky a sadu čištění na koně
(jen upozorňuji, že dárky jsem dostala od kamarádu, od rodičů a prarodičů)
A co jste dostali vy? Pochlubte se mi dolu do komentářů pod článek. A ještě jedna věc, až mě začnete soudit že jsem dostala málo dárku a že jsem nedostala mobily a takové věci, zamyslete, co je pro Vás důležitější. Jestli dárky z lásky, které nejsou zase tak drahé a mnohdy udělají větší radost, než drahé zbytečné dárky.
Vaše Kačka

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?