vsecotezajima.infoblog.cz

Pouto mezi člověkem a koněm

Publikováno 06.03.2017 v 15:55 v kategorii Povídky, přečteno: 145x

(Tento příběh je podle skutečnosti)
Katka
Opět jedu za Montym hrozně ho miluji. Nevím co bych si bez něj počala. Vlastně by to byl třetí kůň, kterého bych za tento rok ztratila.
Monty
Už je tady! Po týdnu jsem se jí dočkal. Konečně odhazuje tašku otevírá můj box a už se se mnou mazlí. Jak já jí mám rád. Jezdí s ní její matka a tu já zase tak nemusím. Miluji ji-miluji Kačku! Kačka na mě nekouká jak na zbytečnou herku jako každý.
Katka
Jsem u něj. Je to ten nejhezčí koník jakého jsem kdy poznala. Naprosto jsem si ho oblíbila a on mě taky. Monty má zničené šlachy a každý na něj kouká jak na bezcharakterní herku. Já ne! Já ho mám ráda takového jaký je. Dneska ho ale bohužel nemám a musím mít jiného. Moc ho nemám ráda.
Monty
Co to?! Proč si sedlo a uzdečku nese jinam? Ona mě nemá! Moc mě to mrzí!
po tréninku¨
Co to vidím? Ona má jeho?! On mi jí bere! To nesmím dopustit. Ona si ho tam čistí a odsedlává a na mě se vykašlala?! Já jí to ale osladím. Trošičku si jí vyškolím. No přece mě velkého valacha plemena ČT nemůže podvádět s malým černým valachem který je sice hezký ale nesluší jí to s ním.
Katka
Jdu za Montym ale co to?! On mi shazuje bundu kterou si vždycky dávám na dveře jeho boxu . A ani nechce pohladit. No nic asi se mu musím omluvit za to jak jsem si tam přivázala Lestata.
Monty
Jsem šťastný! Ona se mi omluvila a já můžu být zase klidný že miluje jenom mě a nikoho jiného.
O týden později:
Katka
Montyho zase nemám! Ach jo. Musím říct trenérce aby mi ho zase dávala. Sakra! Trenérka říká že MONTYHO PRODÁVAJÍ! To je hrozný. Po tréninku jdu hned za ním a mazlíme se spolu.
Monty
Ona za mnou přiběhla a hrozně brečela. Vše mi řekla. Řekla mi to co mi nikdo nikdy neřekl. Bylo to o mě a já o tom tak dlouhou nevěděl. Ach Katko! Já o ní nechci přijít! Moc jí zbožňuji.
Co jste z tohoto příběhu pochopili vy? A jak si myslíte že příběh dopadne?

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?