vsecotezajima.infoblog.cz

Názorovka 1- fake friends, řezání, anorefie a bulimie atd.

Publikováno 26.04.2018 v 16:02 v kategorii Názorovky, přečteno: 28x

Fake friends
Fake friends (falešný kamarád), je docela častý problém. Komu z vás se stalo, že se bavil s člověkem, kvůli kterému kašlal na ostatní kamarády a ten člověk se pak zachoval hrozně? Snad každý co? Já jsem asi 3x měla fake frienda a pokaždé jsem si řekla, jestli nejsem blbá, že bych se již měla poučit z minula. 
Sama bych řekla, že jeden ze způsobů, jak se vyhnout falešnému kamarádovi, je nejdříve pořádně ho poznat a až potom, se mu začít svěřovat
Šikana
Šikana svým způsobem navazuje na falešného kamaráda. Stačí aby jste se nějak více svěřili falešnému kamarádovi, on to pak někde řekne a ostatní vás začnou šikanovat.
Já si myslím, že ať se člověk snaží jak chce, nikdy šikaně nezabrání. Ano, šikana není správná, ale většinou když si šikanovaný bude stěžovat, potom je to mnohem horší. A věřte mi, že vím o čem mluvím!
Řezání
Další fází všeho, může být i řezání. Člověk se tím snaží ulevit, ale často si ještě víc škodí. 
Já osobně, mám kamarádku co se řezala kvůli klukovi a potom co si to udělala, přišla na to, že ten kluk pro ní vůbec nic neznamená. Holky nenechte se zblbnout od kluka!
Názor na to mám takový, že je to hrozné a ten kdo to dělá je svým způsobem chudák!
Anorexie a bulimie
No a všechno to skončí bulimii! Kluk řekne holce:,,Ty jsi ale hezky tlusťoučká!". Holka se urazí a přijde si najednou tlustá. Začne extrémně málo jíst a potom, když zblbne úplně, začne do toho zvracet.
Podle mě je to totální nesmysl a ten kdo trpí anorexií a bulimii by se sebou měl začít něco dělat.


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?