vsecotezajima.infoblog.cz

Kovy a Jmenuju se Martin

Publikováno 02.02.2017 v 16:52 v kategorii Youtubeři cz/sk, přečteno: 159x

Většina mladých lidí má za zábavu Youtubery. A proto jsem si dneska dva vybrala. Konkrétně Kovyho (Káju) a Jmenuju se Martin (překvapivě se jmenuje Martin). Tyto dva jsou známí jako dvojice Mavy (Mavy shipeři jsou docela rozšířeni po FB a Wattpadu). Na Wattpadu se o nich píšou fanfikce (smyšlené příběhy fanoušků). Samozřejmě se o nich píšou jak fanfikce o jednom tak i o dvou.
KOVY
Kovy je sympatický mladík původem z Pardubic. Nyní žije v Praze a studuje Karlovu univerzitu (nevím jaký obor).
Pravý jménem se jmenuje Karel Kovář a je mu 19 (skoro 20 let). Má celkem dva Youtube kanály Gameball.cz kde natáčí parodie a druhý kanál Kovy kam natáčí skeče,vlogy, challange atd.
Svojí tvorbou pronikl už před více než třemi lety. Má již něco málo přes 400 000 odběratelů a doufám že jeho odběratelé jen a jen porostou!
JMENUJU SE MARTIN
Martin je tak trošičku (jak sám o sobě říká) retard. Martin bydlí v Praze a studuje gymnázium.
Celým jménem se jmenuje Martin Carev. Je mu 18 let. Na svůj Youtube kanál nahrává vlogy z cest (Martin společně s Kovym velmi často cestují a točí ze svých cest videa), Martin vs. Nějaký Youtuber, nějaké ty challange a nějaké jeho speciální videa. Martin má přibližně 390 000 odběratelů (snad jeho odběratelé porostou).
Martinův merch si můžete zakoupit na Real Geeku. Oba budou na festivalu Utubering tak se na ně běžte podívat. 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?