vsecotezajima.infoblog.cz

Kdo vlastně jsem?

Publikováno 20.10.2017 v 15:03 v kategorii Povídky, přečteno: 76x

Kdo píše všechny ty články? Jak se jmenuji? Jaké mám zájmy? Co dělám? A co jsem si všechno prožila? Tak na to se pokusím vám odpovědět.
Takže.... Jak asi víte jmenuji se Kateřina Šlejtrová. Jezdím 11 let na koni a mezi mé zájmy patří čtení, historie a líčení. Tenhle blog jsem si založila protože, mám ráda psaní a celkově jsem si psala nějaké povídky a nikdo si je nečetl.
STOP šikaně a problémům!
A co jsem si prožila? Prožila jsem šikanu od spolužáků. Neustále mě bili, ponižovali a jednou mi poslal spolužák sprostou SMS. Všechno jsem dusila v sobě a nikdo se toho o šikaně moc nedozvěděl. Věděla to moje kamarádka ale té jsem zakázala o všem mluvit. Ona to sice respektovala ale měla strach že to překročí všechny meze. A jak to nakonec dopadlo? Spolužák mi zlomil ruku a tím se o všem dozvěděli učitelky. Před tím vše dávali učitelky vinu mě, ty hajzlíci na mě vše svedli a já potom měla problémy. Vše se vyřešilo a já jsem šla dál. Několikrát jsem se chtěla na všechno vykašlat a přejít na jinou školu. Matka mi řekla že jsem se zbláznila a že když jednou na školu tak vždycky na školu.
A teď jsem jí za to vděčná, protože naší třídu rozdělili a já se díky tomu ocitla mezi partou skvělých lidí, kteří mě skvěle přijmuli a máme se rádi.
Nikdo nevnímá můj talent........
Jako většina mám hrozně ráda zpívání. Asi jako každý jsem začínala na českých písničkách a teď jsem začala zpívat písničky od Eda Sheerana. A jak to že nikdo nevnímal můj talent? Moji rodiče moc nemusí moderní muziku a tak mi neustále říkali abych toho nechala že to nikoho nezajímá, ale pak jsem prorazila. Naučila jsem se noty Shape Of You na klavír a vše se rozjelo v Kutné Hoře na náměstí na piánu. Zahrála jsem a zazpívala Shape of you a skoro všichni mi tleskali. Pak jsem někde občas zahrála a doma začali moje zpívání respektovat.
Vy jí do toho nutíte, my jí taky donutíme
Na koni jezdím již jedenáct let. Moje matka sama na koni jezdila a já jsem se jak se říká pomámila. Koně mě začali bavit, já se naučila jezdit a vše bylo hezké. Občas mě srazilo na kolena když jsem přišla o koně kterého jsem měla ráda, ale pak jsem se zase (jako vždycky) zvedla a šla dál.
Můj děda a babička jsou ale oba dva proti mému ježdění a mysleli si že mě moje máma nutí jezdit na koni. Babička je od mlada sokolka a můj děda je zarytý skaut. No a jak to dopadne když se mu nemohl mít kvůli režimu ve skautu syna a jeho vnuk se mu nepovedl? No, zpracoval mého otce aby mě vzal do skauta. Do skauta jsem začala chodit a ze začátku mě to bavilo. Po roce jsme jeli na tábor a já 2 měsíce před táborem měla vši. A jak potom vypadají vaše vlasy? Máte všude nalepené mrtvé hnidy a nejdou smýt.
Hrozně dlouho jsem měla vlasy do půli zad, před táborem jsem se ostříhala na mikádo a tam mi vlasy ostříhali pod uši. Holky z tábora se na mě divně koukali, přestali mě brát do party a u táboráku si ode mně odsedávali. Bylo to hrozné ale mě stačila jedna kamarádka jako celý život.
Do skauta jsem musela chodit ještě rok a pak jsem si šla plnit svoje sny, na skauting jsem se vykašlala a začala jsem zpívat, malovat a hlavně jsem se začala věnovat naplno koním.


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?