vsecotezajima.infoblog.cz

Jakou kosmetiku si koupit na začátek

Publikováno 07.08.2017 v 19:29 v kategorii Kosmetika, přečteno: 92x

Všude na internetu vidím jenom videa nebo články o tom jak holky radí jak se nalíčit ale nikde nevidím co je dobré si koupit na začátek. Až jsem uviděla video od Get The Louk, která natočila video co je dobré si koupit na začátek a nějaké triky na líčení.
1. Značka, cena, kvalita
Než začnete vybírat kosmetiku nejdřív se podívejte na ceny. Vím že jedna z nejdražší kosmetiky je Mary Kay. Mary Kay je kvalitní, dlouho vydrží ale problém je cena. Pokud chcete levnou a kvalitní kosmetiku doporučuji značku Miss Sporty. Cena je ideální pro slečny co se začínají líčit a nechce se jim utrácet za líčení všechny své peníze.
2.Co si koupit
Na začátek bych asi doporučila jen korektor na kruhy pod očima a na nedostatky pleti. Korektor se dá použít i na jemné rozjasnění. Vždy je dobré koupit si korektor tak o pigment světlejší než je vaše pleť. 
Potom pudr. Nebudete se tolik potit a udělá vám jemně matující efekt pleti.
Řasenka nebo točítko na řasy. Pokud máte ploché řasy tak bych určitě doporučila točítko na řasy nebo řasenku která dodá řasám velký objem. Například řasenka Pump Up booster 100% rock ( více ve článku kosmetika za červen/červenec), dodá vaším řasám objem.
Nějaké světlé stíny. Nějaké takové stíny se hodí jak na denní nošení tak i na nošení například na ples. Jsou decentní a využije je každý.
3. Čištění pleti souvisí s líčením
Pokud se chcete začít líčit je důležité i čištění pleti. Jako ideální čištění pleti můžu doporučit micelární vodu od Garnier, Jedna je jak na hydrataci tak i na vyčištění pleti. Pokud chcete důkladně vyčistit pleť, doporučuji textilní masku od Garnieru. Pleť je svěží a hydratovaná. Když si masku sundáte vidíte jak je maska špinavá.
4. Chci linky ale jak na ně??
Spousta slečen by si rádo dělalo linky. Jaké jsou ale ideální? Podle mě jsou ideální linky s ostrým hrotem, který udělá perfektní linku a ani nemusíte moc linky upravovat (teda pokud se vám povedou)
Tak toto by bylo vše a doufán že jsem vás něčím inspirovala

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Anonymní 21.04.2018 v 20:52 K té trojce by jsi spíš měla napsat, ať si nejdříve zjistí, jaký mají typ pleti. Já si např. celou dobu myslela, že mám pleť mastnou a používala jsem k tomu přípravky. Nic nepomáhalo. Ale na kožním mi řekli že moje pleť je smíšená. Proto budu teď investovat do produktů které jsou určené mé pleti


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?