vsecotezajima.infoblog.cz

Jak prožít léto

Publikováno 16.06.2017 v 11:30 v kategorii roční období a co na sezonu, přečteno: 86x

Spoustu lidí nemá rádo horko a radši lenoší v lehátku než jezdí na kole. No a tak jsem se rozhodla že vám napíšu pár typů jak prožít léto.
1.Co třeba hrad nebo procházka lesem?
Máte v okolí hrad? Neváhejte a udělejte si výlet! Na hradech bývá chladno a hodinka, dvě v chládku a ještě se k tomu dozvíte nějaké informace, kdo by nechtěl?!
Pokud nejste na hrady tak si vyrazte do nějakého příjemného údolí kde je les a chládek. Uděláte radost jak sobě, tak svému chlupatému mazlíčkovy. Tedy pokud nějakého máte.
Pokud jste z Moravy vyrazte na výlet do Punkevní jeskyně, kde je řeka na které vozí turisty na lodičkách. Je to příjemné osvěžení a je lepší si vzít svetřík.
2.Koupání v přírodě
Na letní koupání jsou ideální lesní rybníčky. Jsou chladné a pokud chcete můžete si lehnout do stínku nebo na sluníčku. Ideální jsou i malé říčky nebo lesní potůčky. V přírodním koupání je výhoda že voda je čistší než na koupalištích.
3.Koktejl s kamarády
Nejlepší je si lehnout před hospodu a jen tak si s kamarády posedět u koktejlu. Ale ne v každé hospodě mají koktejly. Pokud je vám více jak osmnáct dejte si osvěžující Cider a pokud je vám méně jak osmnáct, doporučuji vám Staropramen cool nealko. Je s příchutí grepu ale teď i nově z příchutí bezu.
A nebo pokud chcete udělejte si koktejl doma. Mochito zvládne každý.
4. Jen tak v lehátku
Pokud se vám ani jeden typ nezalíbil, vytáhněte si lehátko a čtěte si. Ideální je knížka Bábovky od Radky Třeštíkové, která je hezká ale musí se u ní trošičku přemýšlet. Spousta lidí říká, že bez opalovacího krému s faktorem 50 na sluníčko nejde. Chyba! Pokud se chcete alespoň trošičku opálit postačí vám krém s ochranným faktorem 30.¨
5.Grilování nebo piknik
Pokud mají kamarádi čas. vytáhněte je na grilování nebo piknik. Grilování se hodí na večer a piknik na poledne. Uvidíte že vaší přátele si s vámi rádi popovídají a odpočinou.  Maso, papriky, cibule a pivko na grilování a sendviče, rajčata a vínko na piknik.
Tak pokud se vám něco z těchto typů zamlouvá, určitě je vyzkoušejte a zase někdy příště. Ahoj!

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?