vsecotezajima.infoblog.cz

Heatbreaker part 1

Publikováno 09.11.2017 v 17:21 v kategorii Povídky, přečteno: 13x

Day 1 Lucy
Ach, jak já ho miluji! Je božský, nádherný! Jeho uhrančivé oči jsou pro mě jako lavina zapomnění. Musím se nalíčit aby se mně nelekl.
IN SCHOOL
Ve škole vnímám jenom jeho oči. A on moje. Ach Kevine! Z mého snění mě vyruší: ,,Traceyová! Dávejte pozor! Ale jen orientačně. Jak označujeme člověka co nic nedělá?" Celá třída se zasměje a učitelka řekne: ,,Tak to jste přesně vy!" Když v tom mi přijde vzkaz 
                                  TO SI KVŮLI MĚ NECHÁŠ NADÁVAT OD TÝ HUSY
                                   CO SE V 15:00 V PARKU?
                                                           K.
Otočím se o OMG! Kevin mi zamává a já mu na souhlas kývnu.
IN PARK
Když přicházím, vidím Kevina sedět v parku na lavičce s obrovskou kyticí levandulí. Hned jak k němu dojdu zeptám se ho: ,,Teda, jestli jsou ty levandule pro mě, jak jsi věděl že je mám nejradši?" On se usměje a řekne: ,,Jsou pro tebe a slyšel jsem to jak to říkáš Macey."
Macey je moje BFF,, Lucy co kdyby jsme šli do kina?" Já odpovím:,, Jo, klidně a na co?" ,,Co třeba na horor?" ,,Normálně bych na horor nešla, ale klidně půjdu." A vyrazíme. Cestou si povídáme a já v duchu přemýšlím jestli si na něco troufne.
IN THE CINEMA
,,Kevine já bych to zaplatila."
,,Lucy já tě pozval. Kup třeba pití a popkorn."
,,Tak jo! Proč ne." Koupím pití a popkorn a v kinosále si sedáme až úplně nahoru. Pohodlně se usadíme a film může začít.
Já se bojím tak, že Kevina držím křečovitě za ruku. Nakonec ho pustím a on svou ruku položí na moje stehno, nakloní se ke mně a začne mě líbat. Já ihned spolupracuji a on mi rukou začne zajíždět pod sukni a jemně mi shrnuje lem mých kalhotek. A já jen vzdychám. Prstí mě jako bůh a líbá mě na prsou jako ďábel. Já potichu vzdychám! Po 20 minutách božského prstění mu opatrně rozepnu poklopec a bez servítek mu ho vykouřím. To zase vzdychá on.
Když film skončí jdeme na jídlo a tam si o tom povídáme:,, Lucy, jsi úžasná!" Já se usměji:,, Ty taky." Dojíme a on se mě zeptá jestli se k němu nepůjdeme kouknout na film a já jen souhlasím
KEVIN AT HOME
Kevin zavolá: ,,Mami, Tati?!" Já se zuji a Kevin zjistí že nikdo není doma. Vezme mě za ruku a jdeme k němu do pokoje. Pustí film a oba si sedneme na postel. V tom se to ale zvrtne a začneme se líbat a on mě povalí na postel a začne mě líbat na břiše. Přijde mi že v něm mám asi milion motýlků. Nakonec se oba svlékneme a on do mě začne zasouvat. Je to božský pocit a hezky si to rozdáme.
Ještě se mi klepou ruce. Nevím jak tohle přijmete. Tohle je teprve první díl povídky Heatbreaker. A jak to dopadne s Kevinem a s Lucy? Tak na to si počkejte do soboty 11.11 nevím v kolik hodin :)


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?