vsecotezajima.infoblog.cz

Drahoš vs. Zeman

Publikováno 24.01.2018 v 16:03 v kategorii Politika, přečteno: 64x

Už je to tady! 26.-27.1.2018 se rozhodne. jakého bude mít Česko prezidenta.
Jako dva kandidáti postupují do rozhodujícího kola Jiří Drahoš český fyzikální chemik a současný prezident, politik a ekonom pan Miloš Zeman. No ale koho volit?
Pro někoho je Zeman nudný starý děděk, který rozvrátil celou Českou Republiku, a pan Drahoš má symbolizovat Sv. Václava, který to tu vše zachrání. Podle mě by se osobně měl dostat na hrad znovu Miloš Zeman.
V tuhle chvíli si spoustu z Vás řeklo:,, Ona asi neviděla včerejší politickou diskusi." Zklamu vás! Já jsem jí viděla. Hlavně jsem viděla, jak kandidát pan Drahoš nevěděl na spoustu otázek odpověď. Ke konci když se pan Zeman zvedal, evidentně ho bolely nohy a měl sebou hůl. No ale co?
Není lepší mít prezidenta, který přece jen o tom bude něco vědět. Nechci nikomu radit koho má volit. Zvolte koho chcete a kdo Vám bude více sympatický.
Pan Drahoš je určitě velmi chytrý. Co jsem viděla jeho rozhovor s Martinem Carevem (Jmenuju se Martin) a Adamem Mišíkem, zjistila jsem, že je inteligentní a noblesní. Přesně takhle by měl prezident vypadat. Ale můj názor je takový: Miloš Zeman zkušený politik, současný prezident. Jiří Drahoš: nezkušený politik.
Zkuste se nad tím zamyslet a zvolte si koho budete volit. Jedná se o naší budoucnost

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?